Katrin Belen to pseudonim artystyczny Kasi Holki,

Katrin Belen to pseudonim artystyczny Kasi Holki, pochodzącej ze Złotowa dziewczyny z pasją. Mieszka w Mroczy, a od siedmiu lat i w Niemczech. Zaczynała jako projektantka mody, ale szukając pełniejszej formy ekspresji, zajęła się kreacjami artystycznymi.

Od roku zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem strojów – łączy niecodzienne materiały, czasem z „odzysku”, a tematy sesji zdjęciowych uzupełnia historią (autorki tekstów: Małgorzata Modrak, Katarzyna Olszewska) i staranną aranżacją każdej sesji.

Na swoim koncie ma liczne projekty sesji fotograficznych. Bierze udział w wydarzeniach artystycznych niemieckiej Polonii takich jak kostiumy do inscenizacji „Wesela” Wyspiańskiego, w polskiej szkole w Düren czy kostiumy do scenicznego występu Katty Perry Show.

Niedawno zrealizowała kreacje do teledysku „Życie to nie bajka” – autorem i wykonawcą jest Daniel Urban, czyli Deemon, raper z Bydgoszczy; '

występują:

  • Julita Suska,
  • Manfred Buchna,
  • Filip Holka,
  • Dawid Grośny,
  • Daniel Fiećko,
  • Monika Ruben-Dudzic

 

  • nagranie: Marek Kowalewski;
  • wizaż: Iwona Buchna.

Wszyscy współpracujący przy projekcie również mieszkają w Niemczech. Przed nią pokaz w Polsce, jeszcze w tym roku, w lipcu, a jesienią zaprezentuje się w… Paryżu! Tematyka jej prac jest różnorodna, tak jak ludzie, którzy z nią współpracują.

Pojawiają się motywy: anioła (również w wyżej wymienionym teledysku), anioła i demona, ognia namiętności w ciekawej aranżacji (sukienka z zapałek), niespełnionej miłości (sukienka z metalowej obręczy), przemijania (barokowa sesja z czaszką i suknią ze złotej folii).

Kasia, otwarta na współpracę z innymi twórcami, to wulkan energii i pomysłów, przyciąga wzrok na tle szarej codzienności i pozytywnie inspiruje;)

 

Życzymy dalszych sukcesów 

Przepisy

Klasyczna zupa pomidorowa z ryżem białym marki BRITTA
SKŁADNIKI: 1kg pomidorów miękkich łyżeczka koncentratu pomidorowego włoszczyzna ćwiartka kurczaka pieprz i sól ziele an...
Więcej
Kremowa zupa FIT z prażonymi nasionami
SKŁADNIKI: 1 brokuł (standardowa waga 500 g) 250 g szpinaku mrożonego 1 średnia cukinia zielona 3 średnie ziemniaki 1/2 śr...
Więcej
Reklama SG6
Reklama SG7

Losowa randka

admin 49
- mężczyzna
- Znajomość
Profil Testowy
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność